Найкращий день в році – промо-відео проекту “День Вуличної Музики – 2017”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  20 травня 2017 у Івано-Франківську, а також у багатьох інших містах України вчетверте відбудеться День Вуличної Музики. Традиційно у третю суботу травня на вулиці своїх міст виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які грають і співають свою музику. Свято триватиме з 10:00 до 23:00.

  День Вуличної Музики (Street Music Day) – це масштабний міжнародний волотерський проект, який вже вчетверте проходитиме в Україні. Це веселе й добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas].

  Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що! У Дні Вуличної Музики може прийняти участь кожен, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали й аматори, зірки й початківці – кожен, хто вміє грати на інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником. При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

  20 травня 2017 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи День Вуличної музики охопить також і вулиці Києва, Білої Церкви, Луцька та Кривого Рога, Переяслава-Хмельницького, Запоріжжя, Чернівців, Тернополя, Одеси, Львова, Ужгорода, Деражні, Дніпропетровська та інших міст України. З кожним днем до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста.

  Команда “День Вуличної Музики Івано-Франківськ” запрошує до участі у святі музики 20 травня 2017: – музикантів (професіоналів та аматорів); – танцюристів; – волонтерів; – майстрів handmade; – кулінарів; – власників точок вуличної їжі; – власників закладів громадського харчування; – партнерів та меценатів.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150