Прикарпатський художник створює живописну історію ФК “Динамо”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Євро-2012 прикарпатський художник Роман Бончук вирішив створити масштабне історіографічне полотно.

  Складатиметься воно із 19 сегментів, і стількох же сюжетів-новел. Розмір кожного полотна – 3 на 3,5 метри. Динамічний живопис, який відтворюватиме не лише минуле і сьогодення, але й майбутнє ФК "Динамо", доповнюватиме, за задумом автора, скульптура.

  "Буде робота підсилена сюжетно постаттю Валерія Лобановського, який споглядатиме історію "Динамо", котру, по суті, сам і створив. Буде скульптура, буде окреме підсвітлення, тобто це панорамний ансамбль. Колись вони були актуальними, такі жанрові картини, підкріплені інсталяціями", – каже художник Роман Бончук.

  Автор розповідає – його робота це не відтворення на полотні окремих фактів, а суб’єктивне бачення футбольного духу й жаги перемоги. Щоправда, визнає – цікавитись футболом почав не так давно, цей вид спорту став для нього своєрідним відкриттям. У планах митця і величезна гравюра на футбольну тематику. Звинувачення у гігантоманії, які часто лунають на його адресу, художник відкидає.

  "В мене вже немає бажання робити щось більше і масштабніше. Я цей період пройшов. До того ж він не є азартом, швидше необхідністю. Тому що безліч сюжетів і думок, в одному маленькому полотні їх не покажеш", – каже художник Роман Бончук.

  Історичне полотно легко піддаватиметься трансформації – картину можна буде експонувати частинами. 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150