Присяга патрульних поліцейських Івано-Франківська з висоти пташиного польоту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В урочистостях з нагоди приведення до Присяги новоствореного підрозділу патрульної поліції взяла участь Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, представники місцевої влади, правоохоронних відомств області та громадськості.

  208 молодих хлопців і дівчат, які пройшли вступний відбір і навчання, нині, на площі біля Івано-Франківської обласної адміністрації, присягнули на вірне служіння українському народові, захисту його прав, свобод і безпеки. Після церемонії посвяти у правоохоронці вони приступили до несення служби – патрулювання вулиць Івано-Франківська.

  Начальником управління патрульної поліції міста Івано-Франківська призначено лейтенанта поліції Дмитра Міхальця, який до цього перебував на посаді командира роти поліції Києва.

  Дмитро Володимирович повідомив: «Щоденно на вулицях Івано-Франківська працюватиме 22 екіпажі патрульних, які здійснюватимуть охорону публічного порядку, нагляд за безпекою дорожнього руху та виконуватимуть інші службові завдання. Загалом у зміну працюватиме 52 працівники».

  Хатія Деканоідзе привітала Ірину Солдак, та ще 24 новобранців поліції, які є учасниками бойових дій у зоні АТО.
  З привітаннями звернулися представники влади, начальник департаменту патрульної поліції України Євген Жуков. Вони високо оцінили бажання молодих поліцейських працювати саме в поліції України.

  Вітання з Присягою линули і від найменших прихильників, майбутньої зміни – вихованців дошкільного закладу Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

  На завершення заходів відбулися загальні фотографування керівництва поліції з новими поліцейськими.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150