• 180x150
 • Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Останнім часом спостерігається вражаюче підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах.

  Не зважаючи на численні застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності при впорядкуванні власних домогосподарств, населення продовжує нехтувати заходами безпеки, що часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях.

  Щодня вогнеборці ліквідовують сотні пожеж у природних екосистемах. Так, лише за добу в Україні фіксують від 200 до 500 загорянь на відкритій території.

  Тож, з метою попередження виникнення численних пожеж на відкритій території, фахівці ДСНС України посилюють роз’яснювальну роботу з громадянами. Зокрема, надзвичайники проводять профілактичні рейди за участю правоохоронців, представників місцевого самоврядування та засобів масової інформації, під час яких закликають населення не провокувати пожежі у природних екосистемах країни.

  Шановні громадяни!

  Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки! Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

  Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню!

   

   

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150