Цікаві факти про керівництво Бурштинської ТЕС у програмі «Хто тут живе?»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На адресу телеканалу ZIK надійшов лист-звернення від 450 працівників підрозділу ВАТ «Західенерго» Бурштинської ТЕС. 

  Підписанти заявили про зловживання керівництва енергетичного підприємства, зокрема директора Бурштинської ТЕС Мирона Романіва, головного бухгалтера Галини Марчук, заступників Ореста Данилюка, Ігоря Пенянського, Миколи Коробаня, Йосипа Шувара, начальника відділу постачання Дмитра Піцуна, а також керівника відділу кадрів Надіїї Лотоцької.
   

  «На підприємстві закуповують автобуси, трактори, військову техніку, яка вже була у користуванні за ціною нового обладнання.

  На підприємстві діє практика закупівлі мийних засобів, у яких закінчився термін придатності.

  Керівництвом підприємства значні кошти списуються на закупівлю послуг з ремонту автотраснпорту. Водночас, за ці кошти здійснюють ремонт приватних транспортних засобів керівництва станції, а авторемонтними підприємствами здійснюється видача фіктивних підтверджуючих документів.

  Керівництво здійснило закупівлю козлового крану ринковою вартістю 150 тисяч гривень, за який було сплачено півтора мійльона гривень. Закупівля послуг у підрядних організацій включає 20 % відкату директору Романіву….

  …аби влаштуватися на ТЕС, треба дати хабар від 5 до 15 тисяч гривень…».

  У ході журналістського розслідування програма «Хто тут живе?» натрапила й на цікаві листи-відповіді на депутатські звернення від СБУ, КРУ, МВС, а також Міністерства соціальної політики та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Відтак журналісти програми поцікавились життям та діяльністю директора стратегічного державного об’єкта Бурштинської ТЕС Мирона Романіва та його свата, президента ФК «Енергетик», і директора спортивного комплексу Бурштинської ТЕС Мирослав Лотоцького. 

  (Visited 100 times, 1 visits today)
 • 180x150