Учні Стопчатівської школи щодня ходять на уроки через аварійний міст

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Більше 93% українських шкіл оснащені комп’ютерами, однак вони часто застарілі і не відповідають сучасним нормам.А недостатня комп’ютеризація ЗОШ є перепоною для впровадження інформаційних технологій. Стопчатівська школа косівського району отримала у подарунок цілий комп’ютерний клас, досі тут працювало лише 4 старі машини.

  Таку допомогу освітянам та дітям надав депутат обласної ради Юрій Дерев’янко. Каже, — без новинок техніки в сучасному світі важко. Тепер нові машини уроки інформатики зроблять цікавішими, дітям додадуть запалу до навчання.

  Якщо проблема комп’ютерної бази уже вирішена, то матеріально-технічна доживає свій термін експлуатації. Меблевий інвентар не змінювався від початку створення закладу, а це вже близько 40 років. Старі вікна не зберігають тепло, не кажучи вже про зовнішні туалети.

  Однак питання номер один, як для керівництва школи, так і мешканців села загалом є відновлення кладки. Повінь 2008 року зруйнувала підвісний міст, який з’єднував два береги села. Підмило і три ось такі переправи, якими люди можуть переходити через ріку лючка. На протилежному березі знаходиться більше 50 осель, кладка аварійна, тому діти щодня ходять до школи з острахом.

  Посприяти у вирішення даного питання пообіцяв депутат обласної ради Юрій Дерев’янко. Каже, попри декларації, зруйновані об’єкти так і залишаються руїнами. Тож ініціюватиме звернення Івано-Франківської обласної ради до Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради України щодо належного фінансування дій з відновлення інфраструктури регіону, яка постраждала від повеней в 2008 та 2010 роках.

  24 канал
   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150