В Івано-Франківську презентують DVD з докуметальним фільмом «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939 р.» з музичним додатком

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 22 травня о 17:00 в арт-кафе "МАРМУЛЯДА" відбудеться презентація DVD диску фільму "Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939 р." з музичним додатком – збіркою "Музика Срібної Землі" ("Пікардійська Терція", "Пропала грамота", "Бурдон", "Люди добрі" та інші).

  Нова робота кіностудії «Invert Pictures» і «Західно-Українського центру історичних досліджень провадить оповідь про Карпатську Україну трьома лініями: документальною, засобами «живої історії» (інтерв’ю) та художньою реконструкцією окремих епізодів. Відтак усі три складові підсилюють сприйняття тієї правди, яка досі лишається невідомою багатьом в Україні. Цікавим є те, що частину ролей у стрічці грали львівські пластуни.

  Диск презентуватимуть:
  Тарас Чолій – продюсер фільму
  Тарас Химич – головний режисер стрічки, відомий кліпмейкер.

  Також під час презентації можна буде вживу почути музику Карпат у звуках карпатської кози чи то б пак дуди (українська волинка) від Віктора Левицького та сопілку від Василя Юзькова (гурт «КораЛЛі»).

  На заході можна буде придбати подарунковий DVD з музичним додатком та підписати у авторів.
   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150