В Івано-Франківську техніка не витримує сильних морозів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Не лише люди страджають від морозів. Техніка за надміру низьких темпертур теж демонструє примхи характеру. Попит на обігрівальні пристрої в останні дні різко підвищився. Та мало хто задумується про те, що рятуючи свої оселі від холоду за допомогою додаткових електроприладів створює непередбачувану напругу у мережах.

  Вихідні будуть дещо теплішими — радіють усі, а зокрема енергетики. Бо ще кілька днів із нинішніми морозами могли б залишити місто не лише без додаткового тепла, але й світла.

  З теплого приміщення на холодні й слизькі вулиці. Такі випробування багатьом не до вподоби. Франківці ладні платити за свій комфорт. Тож кількість викликів таксі за останні кілька днів збільшилась майже втричі. Однак гарячою ця пора стала не для кожного водія таксі. Адже чимало автівок не витримують лютих морозів. Тож попит на такі послуги вже перевищує пропозицію.

  Рух на дорозі цього тижня не переобтяжений звичними міськими заторами. Чимало автомобілів наразі — на ремонті. Аж до кращих тепліших часів. Ті, хто попри все не відмовляється від водіння улюбленої машини, зношують її двигун буквально «на очах». Адже його холодний запуск можна порівняти з майже сотнею кілометрів подоланого влітку шляху. Та найбільше негараздів у водіїв дизельних автівок.

  Особливо підступно на морозі поводяться акумуляторні батареї. Вони вже неодноразово зрадили як автолюбителів, так і власників мобільних телефонів. Особливо чутливі сенсорні стільникові та слайдери. А також фото- та відеоапаратура, банкомати і кодові замки на вхідних дверях — усе це відмовляється працювати на «собачому холоді».

  24 канал

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150