В Івано-Франківську відбулися змагання з автослалому

 • 180x150
 • Опубліковано:

  а сьомий етап Чемпіонату України приїхали 16 любителів-автомобілістів з Вінниці, Києва та Львова. Серед них – дві жінки.

  Франківчанину Сергію – 23 роки. За кермом п’ять років. У таких змаганнях – вдруге. Починав перегони на вітчизняному "Запорожці".

  Перегони автолюбителів влаштували на одній із площ Івано-Франківська. Особливих умов до міського автослалому організатори не висували. Головне, аби машина була справна.

  Серед 16 учасників – дві жінки. Майа Шувалова – львів’янка. Раніше займалася кінним спортом. Згодом пересіла на чотириколісного. Серед чоловіків – почувається впевнено.

  Змагалися автомобілісти у двох номінаціях. "Фігури" та трюки не надто складні – запевняють організатори. Утім, були й такі, що потребували особливої вправності.

  Переможцем одного з заїздів став власник стареньких Жигулів. Машину Олексій Виговський колись купив за мізерну ціну, тепер – пишається нею.

  Щороку популярність автослалому зростає. Все більше міст змагаються за право приймати один з етапів кубку України.

  Шестеро переможців розділили перше, друге, третє місця у двох номінаціях. Чемпіона – перегонів визначать на наступному тижні – у Вінниці. Там проведуть фінальний етап змагань.

  Анастасія Краснова, Антон Гетьманський , Івано-Франківськ, 5 канал

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150