Народного депутата України Юрія Солов’я, обраного у виборчому окрузі 89 (Верховина, Косів, Снятин), не впустили на борт літака авіакомпанії МАУ, яким політик мав повернутись з Києва до Івано-Франківська.
Про це сам нардеп написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук: “Коли хтось каже, що МАУ це суперперевізник і для чого нам інші авіаперевізники – плакати хочеться. На сьогоднішній вечірній рейс ця суперкомпанія умудрилась продати на 7!!!!!! квитків більше ніж є посадочних місць в літаку на вечірній рейс з Києва до Івано-Франківська. Яким було моє здивування коли мене зареєструвавши на стійці реєстрації та пройшовши контроль не посадили на літак аргументувавши відсутністю!!! місць при наявному квитку^.

Юрій Соловей просить міністра інфраструктури В.Омеляна, голову Антимонопольного комітету Ю.Терентьєва та голову Державіаслужби О.Більчука вважати пост у FB офіційним зверненням щодо грубого порушення ліцензійних вимог, Правил авіаперевезень та антимонопольного законодавства авіакомпанією МАУ та вжити всіх необхідних заходів в межах чинного законодавства.

