Учора, 4 жовтня, близько 17 години у помешканні жителя смт Яблунів Косівського району між 42-річним чоловіком, котрий перебував у своєму будинку, виник конфлікт із співмешканкою 45-річного віку.
Як повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, сварка виникла, як пояснив зловмисник, через ревнощі.
Приревнувавши жінку до іншого, розгніваний чоловік умисно наніс їй один удар кухонним ножем в ділянку лівої ноги, спричинивши потерпілій тілесні ушкодження у вигляді колото-різаної рани лівого колінного суглобу, що призвело до значної втрати крові, в результаті чого потерпіла померла на місці події.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження передбачене ч. 2 ст. 121 («Умисне тяжке тілесне ушкодження») Кримінального кодексу України.
Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у скоєнні вказаного злочину. Вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Згідно санкції вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

