На кастингу «Х-Фактора» диспетчер «Прикарпаттяобленерго» Любомир Курташ вразив журі та отримав чотири «так» від журі.
«Я у своїй професії добрий, диспетчер електромережі відповідальний, але є бажання в мене співати. Працюючи на вихідних чи у вечірню зміну, на робочому місці вставляю флешку в комп’ютер і співаю по можливості. Казали, що далеко чути, то я уже стараюся трохи тихіше», – розповів про себе Любомир.
У своєму виступі на «Х-Факторі» Любомир Курташ виконав пісню тріо «Мареничів» – «Карі очі, чорні брови», передає «Курс».
Після виступу зал влаштував овації Любомиру.
«Любомир, я коли була маленька, мені тато співав цю пісню, і вона мені дуже подобалася. Ви дуже добре її заспівали. Я тільки переживаю, що як ви підете далі, то вам робитимуть боляче», – сказала Настя Каменських.
«У мене настільки потужна мотивація, що я готовий йти далі, боляче я не дам зробити нікому», – відповів Любомир.
«Для диспетчера обленерго ви співаєте феноменально», – додав Дмитро Шуров (PIANOБОЙ).
У результаті всі члени журі сказали Любомиру Курташу «так».
Нагадаємо, у прямому ефірі програми «Х-фактор» виступив вуличний співак з Івано-Франківська, який, за його словами, є зведеним братом Дзідзьо.

