Через відсутність лімітів на газ компанія СТЕК припинала теплопостачання у “свої” франківські будинки.
Про це йшлося на оперативній нараді в міського голови, пише СТИК з посиланням на Курс.
Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що повідомив про відключення СТЕКом тепла голову ОДА Олега Гончарука.
“Оце приклад приватного інвестора”, – іронізує Марцінків. Він запевнив, що місто буде вкладати кошти в будівництво котелень, щоби школи і садки не лишалися без тепла й принаймні половину споживачів СТЕК передати “Теплокомуненерго” вже наступного року.
Комунальне “Теплокомуненерго” продовжує давати франківцям тепло.
Представник “Теплокомуненерго” розповів, що на вихідних працювали з НАК і домовилися про продовження опалювального сезону.
“Думаю, що Гончарук теж зробить заяву, бо він вчора звертався до голови НАК “Нафтогаз”, але без результату “, – сказав Марцінків.

