Посадовця сільради на Дніпропетровщині затримали під час одержання 320 тисяч хабара

Начальника одного з відділів Новоолександрівської сільської ради викрито та затримано під час одержання частини хабара у сумі 320 тис. грн.

Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу ОГПУ.

“Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань та Нацполіції в області 5 травня 2020 року під час одержання частини хабара у сумі 320 тис. грн викрито та затримано начальника одного з відділів Новоолександрівської сільської ради. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та повідомлення про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч.4 ст.368 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за даними слідства, посадовець, будучи членом тендерного комітету сільради, вимагав від директора підприємства неправомірну вигоду у сумі 640 тис. грн.

“За таку суму керівник відділу обіцяв не перешкоджати у визнанні підприємця переможцем процедури державних закупівель та сприяти укладенню договору на виконання робіт з реконструкції будівлі школи за бюджетні кошти”, – зазначається в повідомленні.