За грошову винагороду в розмірі 160 доларів США прикарпатець хотів «домовитись» з правоохоронцями про уникнення відповідальності за нетверезу їзду. Вказане правопорушення задокументовано, згідно з чинним законодавством.
Днями екіпаж сектору реагування патрульної поліції Тисмениці зупинив автомобіль Volkswagen, за порушення Правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм, поліцейські помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Аби поліцейські не складали адмінматеріали за виявлене правопорушення, водій запропонував їм гроші, інформує СТИК з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківської області.
Поліцейські попередили керманича про кримінальну відповідальність за давання хабаря, але це його не зупинило. Порушник продовжував наполягати аби залишив в службовому авто 160 доларів США.
Для документування цього злочину поліцейські викликали слідчо-оперативну групу таспівробітників Івано-Франківського управління ДВБ НПУ.
Грошові кошти – вилучено.
За нетверезу їзду на правопорушника поліцейські склали адмінпротокол за ст. 130 КУпАП.
Пам’ятайте, що за порушення закону настає відповідальність. А в тому разі, коли особа намагається уникнути відповідальності та пропонує поліцейським неправомірну вигоду, їй загрожує кримінальна відповідальність за статтею 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
