Тепло почали подавати у квартири Івано-Франківська

Комунальники Івано-Франківська сьогодні, 2 жовтня, включили опалення в міських квартирах. Про це повідомляється в розпорядженні першого заступника мера міста Зіновія Фітеля.
"У зв’язку зі зниженням температури зовнішнього повітря та для забезпечення температурного режиму в житловому фонді … почати опалювальний сезон з 2 жовтня в житловому фонді міста Івано-Франківська", – йдеться в рішенні.

Подачу тепла забезпечує комунальне підприємство Івано-Франківськтеплокомуненерго і ТОВ Станіславська теплоенергетична компанія.

Як повідомлялося 1 жовтня, в Києві до централізованого опалення підключено 379 об’єктів соціальної сфери і дев’ять житлових будинків.

Нагадаємо, станом на 30 вересня вже в 14 регіонах з 27 включили опалення. Раніше глава Київської міської адміністрації Олександр Попов заявив, що дата початку підключення до опалення житлових будинків столиці поки не визначена.

Корреспондент