На засіданні Київської міської ради, яке проходить сьогодні в будівлі Київобладміністрації, виникла бійка. Її почав колишній представник спецбатальйону “Азов” Ігор Мосійчук, повідомляє LB.ua.
Він разом з іншим депутатом Олександром Пабатом зажадав зняти з розгляду Київради земельні питання, які належно не оформлені, на їхню думку. Однак мер міста Віталій Кличко проігнорував цю пропозицію і запропонував прийняти порядок денний без зауважень.
Мосійчук почав обурюватися, у відповідь Кличко заявив, що “дехто прийшов сьогодні у військовій формі, начебто з передової”.
Мосійчукові це дуже не сподобалося, і він кинувся до Кличка з лайкою, однак його стримали інші депутати.
Кличко був змушений оголосити перерву, а після цього заявив про намір поставити питання про видалення із зали депутатів, які порушують регламент.

