Боєць АТО Василь Голіней: Свободу й волю виборюють у важкій боротьбі

18 вересня 2014 року надвірнянські свободівці провідали побратима Василя Голінея, який після поранення під Іловайськом досі проходить курс реабілітації в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. 24 серпня Василь Голіней отримав осколкове поранення; у дніпропетровській лікарні свободівця прооперували та видалили мінометний осколок, після чого він продовжив курс лікування на Прикарпатті.

Нині стан здоров’я Василя Голінея значно покращився, окрім шраму на шиї, ззовні нічого не виказує пережитого. Як наголошує побратим героя Василь Білоус, зараз для Василя Голінея значно важливіша не стільки матеріяльна допомога, скільки моральна та психологічна підтримка. "Нашим хлопцям потрібна не тільки матеріяльна допомога. Не менше вони потребують нашої моральної підтримки та психологічної допомоги. Наші герої мають знати, що ми разом із ними! Ми підтримуємо їх усім чим можемо та молимося за перемогу й за їх повернення здоровими додому", – зауважив Василь Білоус.

Поранений боєць сповнений рішучости, відновивши сили, знову повернутися до бойових побратимів на передній край боротьби. "На Донбасі не просто війна, це продовження визвольних змагань української нації. Мир і спокій прийдуть на українські землі лише після остаточної нашої перемоги. Свободу й волю не випрошують, ставши на коліна. Свободу й волю виборюють у важкій боротьбі!" – переконаний Василь Голіней.