За чотири місяці вимушеного переселия із зони АТО, які молода мама з двома дітьми провела в Межигір’ї, чутки про її аморальну поведінку досягли такого градуса, що комендат комплексу вирішив виселити родину. Про нестандартної ситуації розповідає «Громадське ТБ», новину передає Преса України.
Сьогодні комплек Межигір’я забезпечує безкоштовною дахом над головою понад 220 біженців з Донбасу, не рахуючи працівників елітного маєтку. В це число входять і поранені в зоні АТО українські військовослужбовці. Завдяки продажу вхідних квитків в екс-резиденцію побіжного президента, всі проживаючі забезпечені щоденним триразовим харчуванням. Проте цієї суми не вистачає, щоб покривати всі комунальні витрати, зокрема немає можливості оплатити рахунок за електроенергію.
Однак, маючи такі прекрасні умови проживання, деякі переселенці не цінують безкоштовний хліб і притулок, і замість того, щоб працювати і наглядати за дітьми, кидаються в усі тяжкі.
«Солдати, яким відірвало руки-ноги не мають умов, а ми їм можемо дати нормальні умови, харчування, реабілітацію. Ми будемо допомагати краще солдатам, ніж таким, які за собою не дивляться за дітьми не дивляться, п’ють пиво по ночах … Це що за громадяни України?», – зазначає комендант «Межигір’я» Денис Тарахкотелик.
Молода мама, у якої на руках дитина з легкою формою ДЦП замість турбот про лікування, турбується тільки про нічних посиденьок з пивом і про «постільних питаннях». Слава про її пригоди вже настільки стала відома серед мешканців, що комендант змушений був попросити молоду жінку з’їхати. Повертатися додому жінка не бажає, поки що вона вирішила для себе відправитися в лікувальний заклад, де вона зможе деякий час перебувати разом з хворою дитиною і молодшою дочкою. Що робити потім, жінка думає визначиться в кінці пройденого курсу лікування.
У той же час, одна з продавшщиц продуктової ятки, яка також перебуває в Межигір’ї зазначає, що поведінка цієї жінки ніяк не відрізняється від поведінки всіх інших переселенців з Донбасу. Тому засуджувати конкретно цю молоду особу немає ніякого сенсу. Як виявилося, багато біженок тут ведуть досить активне особисте життя, зареєструвавшись на сайті знайомств і проводячи час в «любовних утіхах», отримуючи за свої послуги гроші на життя.
Варто відзначити, що зараз розпорядником землі «Межигір’я» є сільрада Нових Петрівців, на території якої розташований комплекс. Але саме нерухоме майно досі знаходиться у власності ТОВ «Танталин» і безпосередньо екс-президента Віктора Януковича.
