Прикарпатські кікбоксери про Чемпіонат світу: Коли виходила команда Росії, їх не вітали так, як нас

Прикарпатські кікбоксери повернулися з Італії, де цьогоріч в період з 27 жовтня по 2 листопада відбувався чемпіонат світу з кікбоксингу ВТКА. В складі збірної команди України з тридцяти спортсменів, було 4 кікбоксерів та один тренер з Прикарпаття.

Івано-Франківщину представляли Ярослав Рипньовський, який привіз 3 золоті нагороди у розділах фул-контакт, лайт-контакт та лоу-кік- контакт; Іван Грушка – бронзова медаль у розділі лайт-контакт; Назар Боднарчук – бронзова медаль у розділі фул-контакт; Роман Романенко – бронзова медаль у розділі К-1.

Усі спортсмени є представниками боксерських шкіл. Але запевнили, що перевчитися на кікбоксера не важко. Адже підготовка майже не відрізняється від боксерської. Різниця лише в тому, що тут задіюються ще й ноги.

Хлопці розповіли, що їх добре прийняли в Італії, важкою була лише дорога

"Нас підтримували глядачі. Коли виходила команда Росії, їх не вітали так, як нас", – розповів Назар Боднарчук.

Всім спортсменам вручили грамоти за вагомі здобутки у спорті від обласної державної адміністрації. А заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Адамович пообіцяв всяко підтримувати чемпіонів, адже навіть в такий важкий час спортсмени знайшли можливість брати участь в міжнародних змаганнях.