Профспілки заважають реабілітації бійців АТО в санаторії села Черче.

Як заявив на прес-конференції голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук, на минулій сесії облради розглядалось кілька важливих питань, в тому числі і питання наших військових, які проходять реабілітацію в санаторії села Черче.

Він зазначив, що процес лікування та реабілітації стикається із бюрократичними труднощами, байдужістю міністерства оборони та уряду, а основне – з небажанням місцевих профспілок "ділитися" санаторієм. Одним з варіантів Василь Скрипничук бачить надання бійцям на законній підставі частини місць в санаторії, і, відповідно, своєчасну оплату цих послуг санаторію з бюджету. Наразі проробляються і інші варіанти. За його словами, наразі прикарпатські поранені вояки дуже часто лікуються, по суті, підпільно – нормативних документів, які б це регулювали, практично немає.

Також на прес-конференції піднімалось питання надання учасникам АТО безкоштовних земельних ділянок. Голова облради пояснив, що це питання потрібно узгоджувати з головами районних та селищних рад, оскільки ті володіють актуальною інформацією щодо землі для цих потреб, та висловив надію, що ніяких відговірок не буде і всі, хто заслужив, отримають землю.