Дембель Збройних сил Росії про свою службу у Луганську (ВІДЕО)

Один дуже нерозумний солдат Збройних сил Росії після дембеля на камеру розповів проросійському журналісту про те, що воював «за Росію» в українському місті Луганськ.

Пропонуємо чергове відеопідтвердження того факту, що на Сході України місцевим терористам допомагають солдати строкової служби Збройних сил Російської Федерації.

Автор відео – відомий в Україні колишній український журналіст Сергій Рульов, який прославився свого часу ставшим інтернет-хітом матеріалом часів Євромайдану, де головним героєм сюжету був уже знаменитий антимайданівець «Топаз».

Так от, на відео російський дембель Олексій розповів про те, що воював за «Росію» в українському місті Луганську.

З відео зрозуміло, що деяку частину своєї служби Олексій відслужив в Керчі.

Родом цей дембель з Краснодарського краю, міста Слов’янськ-на-Кубані.

Нагадаємо читачам «Преси України», що так зване «народне ополчення Криму», яке відіграло чималу роль в окупації Кримської автономної республіки Російською Федерацією, в 2015 році отримає з місцевого бюджету близько 250 мільйонів рублів.

ПУ