Сьогодні, 24 січня франківці прийшли на Вічевий майдан, щоб вшанувати пам`ять мирних жителів, які сьогодні стали жертвами російської агресії. Тих людей, які в Маріуполі потрапили під артобстріли з "Градів".
"Це така наша акція солідарності з мешканцями Маріуполя. Вона відбувається в часі, коли ми святкували День злуки, а зараз на часі День героїв Крут. Ми сьогодні маємо демонструвати єдність українців – Заходу та Сходу. Тому ми вирішили сьогодні експромтом зробити такий меседж для того, щоб люди пам`ятали, що війна дуже близько, ближче ніж нам здається. Тому ми повинні бути пильні та єдині", – зазначив організатор акції, керівник громадянського корпусу полку "Азов" Сергій Сивачук.
На Вічевий майдан іванофранківці прийшли з свічками та плакатами: "Волноваха, Донецьк, Маріуполь. Хто наступний?", "Ми разом із Маріуполем – 24.01.2015," Сьогодні Україна. Завтра увесь світ!", "Маріуполь ми з вами". Відтак отець Роман Кострубій помолився з присутніми за душі невинно убієнних.

