Прикарпатська міліція повідомила подробиці смертельного ДТП за участі колишнього регіонала

Дії водія, який збив на смерть чоловіка поблизу Калуша Івано-Франківської області, кваліфікують за ч.2 ст. 286 – ДТП, яка спричинила смерть людини. Це вважається тяжким злочином, й караєтся позбаленням від 3-8 років

Про це на брифінгу повідомила в.о начальника слідчого управління Галина Гнатів.

За її словами, водій сам зателефонував у швидку та повідомив, що збив людину. Окрім цього, він не перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Також міліція не розголошуватиме ім’я водія, який сидів за кермом, адже це таємниця досудового розслідування й подробиці повідомляти не можна. 

"Але ми знаємо, що ви знаєте його ім’я", – звернулася в.о начальника слідчого управління Галина Гнатів до журналістів.

Та додала, що справа перебуває на особливому контролі керівництва УМВС та прокуратури.

Нагадаємо, раніше Стик повідомляв, що внаслідок ДТП за участі екс-регіонала Володимира Личука, загинула людина.