Кадиров закладе Путіна, якщо вбивство Нємцова повісять на нього – Ейдман

«Вирок» у справі Нємцова все ближче підбирається до самого Рамзана Кадирова. Тим часом лідер Чечні все частіше у власних заявах натякає те, що нікому не вдасться звалити на нього вбивство російського опозиціонера. Кадиров починає шантажувати «керівництво» тим, що здасть кремлівських «друзів» при першій же нагоді.

Таку думку висловив Ігор Ейдман, передає «Преса України».

Вчора, 24 квітня, зробив таку заяву: «І все що кажуть наші панове ліберали, – це нісенітниця і нісенітниця. Вони намагаються зіштовхнути нас. Я піхотинець верховного головнокомандувача. Якщо мені дадуть наказ, я його виконаю на всі 100%».

Таким чином, на думку Ейдмана, Кадиров дав зрозуміти: ліберали, які натякають на те, що саме він – ініціатор убивства Нємцова, кажуть повну нісенітницю. Він тільки піхотинець, знищує тих, кого командування наказує. А командування у його випадку це Путін. Таким чином випливає той факт, що Кадиров, відверто починає шантажувати свого «наставника» та зможе здати його «з повинним» у будь-який момент.

«Можливо Путін або його неофіційний представник в кадирівської "ставкою" Сурков з самого початку доручили організацію вбивства Нємцова саме Кадирову для того, щоб його підставити. Вони могли вирішити одним пострілом «убити відразу двох зайців»: усунути різкого критика Кремля і послабити зарвався Кадирова. Це в стилі сурковских багатоходівок», – припускає Ейдман.

На думку Ейдмана, такий собі «лідер» Чечні намагається в черговий раз нагадати самому Путіну, й усім загалом, про те, що він знає те, чого іншим знати не можна.
«Тепер Кадиров зрозумів, що кремлівські «друзі» його підставили, тому нервує, робить підкреслено жорсткі заяви, а головне всіляко дає зрозуміти: звалити на мене провину за вбивство Нємцова не вдасться, закладу всіх», – резюмує Ейдман.

Таким чином Ейдман припускає, що Кадиров дав свідчення на Путіна у справі про вбивство Нємцова.