«Дніпро» виходить у фінал Ліги Європи (ВІДЕО)

У четвер, 14 травня на київському "НСК Олімпійський" відбувся матч-відповідь між Дніпропетровським "Дніпром" і італійським "Наполі".

Гравці "Дніпра" зі стартового свистка показали, що вони не збираються відсиджуватися в обороні, втім, гра як і передбачалося проходила під диктовку іменитих гостей.

Вже на 8-й хвилині матчу неаполітанці могли відігравати рахунок, провалилися центральні захисники "Дніпра", дозволивши Ігуаїну уникнути офсайду. Ігуаїн, вийшовши один на один, пробив в ближній кут, але Бойко дивом зумів відбити удар.

У середині першої половини гри міг відзначитися нападник "Дніпра" Євген Селезньов, але його блискучий удар з-під захисника, кінчиками пальців воротар суперників перевів на кутовий.

На початку другого тайму гості почали атакувати більш інтенсивно, оскільки їм необхідно було забивати, проте відзначилися футболісти "Дніпра". На 58-й хвилині Євген Коноплянка прострілив з лівого флангу в штрафну площу, де Євген Селезньов, перестрибнув Бритоса, головою відправивши м’яч у ворота – 1:0.

Футболісти "Дніпра" після забитого гола стали відходити назад, але продовжували грати приблизно в тому ж стилі, проте вже більш обережно оглядаючи на свої ворота.

Гравці "Наполі" розуміючи, що запахло смаженим кинулися відіграватися, прекрасний момент у гостей був на 74-й хвилині. Давид Лопес пробив з лінії штрафного – але Бойко намертво зафіксував м’яч!

В останні хвилини гості спробували організувати штурм" воріт "Дніпра", але або Бойко ставав на шляху м’яча, або гравцям "Наполі" не вистачало майстерності.

ПУ