Тарас Стецьків: Україні потрібна партія середнього класу

В рамках презентації в Івано-Франківську дайджесту «Україна 2015 – завдання нової країни» політик, народний депутат І-IV та VI скликань Тарас Стецьків заявив, що війна в країні не може бути виправданням тому, що 15 місяців уряд не здійснює кардинальних реформ. Брак політичної волі розпочати реформи – це головна проблема України.

Відтак політик акцентує на потребі запустити зміни в державі через трансформацію політичної системи. Для цього потрібні не віртуальні партійні медіа-проекти великого бізнесу, а партія «середнього» класу. Така партія має будуватиметься за принципом полілідерства і систематичної діяльності, тобто її активність не обмежуватиметься виключно виборчим періодом. Також схожа партія покликана виражати інтереси представників нового активного революційного класу, народженого двома Майданами, який, власне, і є «середнім» класом в Україні, – переконаний Стецьків.

Тарас Стецьків вважає, що успішне функціонування т схожої партії допоможе перезавантажити українську політичну систему та зробити суттєвий крок до якісних змін в державі.