Рятувальники Прикарпаття підбили підсумки діяльності у новому році

11 січня рятувальники управління ДСНС в Івано-Франківській області розповіли про надзвичайні події, які трапилися в регіоні за минулий тиждень.

Підсумки підбивала Христина Перцович, начальник відділу зв’язків зі ЗМІ.

 

  • Протягом вихідних днів рятувальники області перебували на посиленому режимі несення служби. Це 314 чоловік особового складу на 83-х одиницях техніки.
  • З 6 по 11 січня на Прикарпатті виникло 92 пожежі, загинула одна людина – сьогодні, в селі Кропивник, на пожежі господарської будівлі.
  • Були і випадки отруєння чадним газом, в селі Верхній Вербіж Коломийського району двоє пенсіонерів.
  • Протягом цих вихідних у Косівському районі дворічна дитина проковтнула таблетки, внаслідок чого опинилася у реанімації.
  • Основними причинами пожеж були перекал пічного опалення та замикання електропроводки. Горіли в основному господарські будівлі. Люди масово перейшли на опалення дровами, а також на твердопаливні котли, які при вибухах розносять будинок вщент.
  • Також рятувальники врятували голуба, що заплутався в електричних кабелях.
  • З початку року від обморожень вже потерпіло 6 людей. Функціонують пункти обігріву.
  • На даний момент посилена увага надається водоймам області, адже багато рибалок вийшло на лід, і під нього можна провалитися у зв’язку з потеплінням. Втім, таких випадків ще не було. Минулого ж року таких випадків було 14. Проводяться профілактичні рейди та бесіди.
  • Посилена увага буде до проведення Водохреща, адже чимало людей завжди рветься набрати освяченої води. Одного разу такий натовп ледь не затоптав дитину.