19 березня в рамках нового молодіжного проекту «Франківська хвиля» відбулась інтелектуально-психологічна гра «Мафія». Гра є унікальною,оскільки базується на спілкуванні та обговореннях між учасниками, заставляє прояляти добрі ораторські навички, вміння переконувати.
В заході прийняло участь близько 40 молодих людей.
Як прокоментував голова Івано-Франківської обласної Молодіжної Ради «Наша Україна» Олег Касіянчук: «Нашим завданням, було зацікавити молодь до неординарних форм навчання. Так як, вважаєм, що для того щоб достойно посісти нішу управління чи працювання в колективах, потрібно багато вчитись. Молодь є майбутнім Держави, і якщо не розвиватись , то ми будемо гіршими за попередників. А ми цього не хочемо».
Сам проект «Франківська хвиля» реалізовується весною протягом місяця. Раз або два рази в тиждень проходитимуть заходи, спрямовані на культурний, інтелектуальний та фізичний розвиток молоді.

