Що зробила за два тижні Муніципальна інспекція з благоустрою

15 квітня в Івано-Франківську відбулася прес-конференція начальника Муніципальної інспекції з благоустрою Михайла Яцківа. Також на зустріч прийшла Вікторія Сімановська, головний фахівець сектору МІБ.

Інспектори підбили підсумки роботи за два тижні, розповіли про найнагальніші проблеми Франківська та про те, як вони збираються їх вирішувати.

"Наша інспекція перші два тижні працювала у лояльному та розєяснювальному режимі, виписували приписи. Було складено 30 актів обстеження та 130 приписів. Також ми прибрали, мабуть, сотню спотикачів зі "Стометрівки". Саме так ми і хотіли розпочати свою діяльність, щоб всі дізналися, що у нас молода та цілеспрямована команда. А вже невдовзі почнемо штрафувати", – розпочав зустріч Михайло Яцків.

Начальник МІБ зазначив, що наразі люди ставляться до інспекторів доволі лояльно, охоче надають паспортні дані та спілкуються з інспекцією. Втім, він додав, що вже третій день йде проблемне відпрацювання вулиці Шпитальної та сказав, що інспекція зробить все можливе для припинення там стихійної торгівлі.

"До нас надійшло вже понад 130 звернень по телефону, а також електронною поштою. Звертаються з приводу зовнішньої реклами, стихійних сміттєзвалищ, паркування на газонах, чистоти прбудинкових територій. Є засмічення дамб і центральної частини міста, зовнішня реклама", – додала Вікторія Сімановська.