Сьогодні ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» урочисто запустили в експлуатацію нову лінію з виробництва батона.
Привітати колектив підприємства з реалізацією інвестиційного проекту завітали директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Савка, засновник та почесний президент ТОВ «Хлібні інвестиції», до якого входить підприємство, Юрій Триндюк, представники міської влади, керівники філій холдингової компанії.
Зазначимо, що дане підприємство щоденно реалізовує близько 50 тонн хлібобулочних виробів. Найбільш питому вагу займає випічка батона – майже 30 тисяч штук в день, що й зумовило сьогоднішнє відкриття нової, модернізованої лінії.
Як зазначила Марія Савка, хлібокомбінат працює на Прикарпатті понад півстоліття. Щоденно він забезпечує продукцією мешканців міста та області. Однак розвиток виробництва неможливий без інвестицій та запровадження новітніх технологій з урахуванням міжнародних стандартів.
Задля запуску нової лінії Юрієм Триндюком було вкладено майже 500 тисяч євро, створено 20 нових робочих місць.
За словами директора хлібокомбінату Світлани Криворучко, впродовж багатьох років на підприємстві було замінено обладнання, вкладено значні інвестиційні кошти, що дало змогу запровадити якісно нове виробництва продукту, шляхом приготування опари.
Варто додати, що обласна влада допомагає підприємству у закупівлі борошна із резервів аграрного фонду.

