За минулу добу в області виникло 9 пожеж, у вогні загинуло 2 особи.

 18.12.2012 мала місце пожежа в одному із житлових будинків в с.Яблунів Галицького району. На місці пожежі виявлено тіло загиблої 84-літньої власниці помешкання. Внаслідок пожежі пошкоджено речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Того ж дня, трагічний наслідок мала пожежа, яка виникла в приміщенні літньої кухні в одному із господарств в с.Турка Коломийського району. Внаслідок пожежі вогнем було знищено диван та пошкоджено підлогу в кімнаті літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого 64-літнього домовласника. Причина виникнення пожежі – встановлюється.

З невідомих поки що причин мали місце пожежі в житлових будинках в селах Бистриця та Вишнівці Надвірнянського району. В результаті пожеж вогнем завдано матеріальної шкоди господарям осель.

18.12.2012 через перекал опалювальної печі виникла пожежа в приміщенні літньої кухні в одному із господарств в с.Слобідка Косівського району. Внаслідок пожежі вогнем було пошкоджено стелю, стіни та речі домашнього вжитку, які знаходилися в приміщенні.

Того ж дня, вечірньої пори, виникла пожежа комплексу господарських споруд на одному із обійсть в м.Снятин. Внаслідок пожежі було частково знищено крівлю споруди, пошкоджено перекриття будівлі господарського комплексу. Наразі причина виникнення пожежі встановлюється.

Вніч проти 19 грудня виникла пожежа в підвалі 5-ти поверхової житлової будівлі в приміщенні кафе "Деканат", що по вул.Карпатській в обласному центрі. Внаслідок пожежі було знищено речі побутового вжитку, пошкоджено каналізаційну трубу. Причина виникнення пожежі – встановлюється.

Минулої доби мали місце пожежі на транспортних засобах : в м.Івано-Франківську по вул.Хоткевича горів вантажний автомобіль Мерседес. Внаслідок пожежі пошкоджено електропроводку автомобіля. Причина пожежі встановлюється.

З невідомої поки що причини виникла пожежа в приміщенні автомобільного гаражу на одній із вулиць міста Коломиї. Внаслідок пожежі вогнем було знищено крівлю гаражу, речі домашнього вжитку.

Загалом з початку року на території області виникло 2023 пожежі, у вогні загинуло 59 осіб, з них 1 дитина.