Зло досі не покаране

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Революція

  Звісно, на фоні війни на Сході України затіювати «розборки» всередині країни- справа суперечлива. Проте варто добре подумати, чи, власне, зараз ми не пожинаємо наслідки діяльності або ж бездіяльності наших чиновників.

  Слово люстрація від лат. lustratio — очищення і це саме те,чого потребує українське суспільство, щоб побудувати хоча би трохи справедливу країну. Зокрема, заборона працювати в органах влади та кримінальне покарання тих, хто на життях мільйонів наших співвітчизників будували собі величезні статки та жирували, відновить віру в майбутнє країни. Вони дещо принишкли після Революції гідності, але наразі складається враження, що знову все повертається на старі кола. …

  Тривожним дзвінком стало рішення Господарського суду Івано-Франківської області. Наші «найчесніші» служителі Феміди скасували рішення Івано-Франківської міської ради про розірвання договору оренди з ТзОВ «Торговий сервіс». Виходить так, що люди боряться, їх калічать бандюки, а достатньо якогось одного персонажа в мантії, щоб перекреслити всі перемоги. Одіозний Ігор Халаменда і далі буде тримати в страху працівників ринку.

  Велике здивування було в мене побачити в центрі Івано-Франківська не менш одіозного губернатора часів президенства Януковича Василя Чуднова. Прокуратура та суди один за одним скасовують рішення цього чиновника, які він приймав, перебуваючи на чолі області. Як головний регіонал він масово заганяв держслужбовців у свою партію. Незаконно роздавав Карпатські землі. Але виявляється цього не достатньо, щоб людина несла покарання. Більше того, його син досі залишається в органах влади – очолює міське управління юстиції.

  Продовженням героїчної епопеї армії Януковича є ситуація у франківському СБУ. Проти екс-керівника Кміти йде розслідування, проте чимало наших (принаймні так говориться у їхньому статуті) захисників не хочуть зливати свого шефа на допитах. На посадах залишається і речник відомства, яка цинічно брехала про звільнення спецпідрозділу А (Альфа) та залякувала статтями з КПК революціонерів.

  Також дивним чином ростуть на посадах і в держадміністрації регіонали. Член коломийського осередку Партії регіонів, Андрій Володимирович Юзюк, з крісла начальника управління пересів у затишніше – заступника департаменту. І ми не говоримо про вічних працівників цього органу. Наприклад, Василь Брус вже десятки років незамінний працівник економічного напрямку, але чомусь область при такому генію не має таких ж геніальних показників.

  А от у Косові, мабуть, сталося чудо. За три роки роботи на суддю Марію Крилюк було написано 110 скарг, і при цьому вона нещодавно була обрана на посаду голови Косівського районного суду. Місцеві жителі були змушені вдатися до мікро-революції. Але не чули, щоби це принесло позитивний результат.

  Так, ми були активними учасники Революції Гідності. Саме тому, ми не хочемо бачити на посадах негідників. Слава героям!

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150