Аграрний холдинг Бахматюка планує збільшити виробничу потужність до 8,6 млрд штук яєць на рік

Найбільший український виробник яєць і яєчного порошку, аграрний холдинг «Авангард», в 2013 році планує збільшити виробничу потужність з 6,287 млрд. штук яєць до 8,6 млрд на рік.

Згідно інформації, розміщеної на сайті агрохолдингу «Авангард», компанія має намір до кінця 2013 р. збільшити поголів’я курей-несучок до 30,1 млн і закінчити інвестиційні проекти з будівництва двох комплексів холдингу «Чорнобаївське» (Херсонська обл.) І «Авіс» ( Хмельницька обл.)

На птахофабриці «Чорнобаївське» до кінця 2013 р. планується збільшити поголів’я курей-несучок за два етапи: в першій половині 2013 р. збираються відкрити площадки за змістом 1,26 млн голів курей, у другій половині — 2,97 млн. Діючі потужності птахокомплексу розраховані приблизно на 3,2 млн курей-несучок

Також згідно матеріалів сайту агрохолдингу «Авангард», у другій половини поточного року на птахофабриці «Авіс» планується відкриття майданчика для утримання 2 млн курей-несучок, що дозволити досягти проектної потужності в 5,2 млн голів. На квітень 2013 року в «Авіс» заплановано введення в експлуатацію комбікормового заводу. У грудні 2013 р. заплановано введення в експлуатацію першої черги біогазового заводу, а в грудні 2014 р — другої черги.

Також, аграрний холдинг Бахматюка планує збільшувати потужності з переробки яєць на заводі «Імперово Фудз»: у березні поточного року до 6 млн штук на добу, а до кінця 2013 р. до 10 млн штук.

Найбільший в Україні виробник яєць і яєчного порошку аграрний холдинг «Авангард» у порівнянні з 2011 роком, в 2012 році збільшив чистий прибуток на 16,3%, до $ 228,23 млн.