На Львівщині на хабарі викрили інспекторку митниці: занижувала вартість ввезених запчастин

Інспекторка реалізувала схему систематичного отримання хабарів. Зараз вирішується питання про обрання затриманій запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

434649970_816696730491947_1358325468380449074_n

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі, передає СТИК.

За даними слідства, підозрювана реалізувала схему систематичного отримання хабарів.

За що затримали інспекторку Львівської митниці

Неправомірну вигоду одержувала за забезпечення заниження митної вартості ввезених через митний кордон України товарів, а саме автозапчастин.

Сума неправомірної вигоди становила від 4 000 грн до 8 000 грн, залежно від кількості товару.

Під час обушків за місцем проживання жінки виявлено та вилучено готівку на загальну суму понад 170 000 грн.

Слідчі дії тривають. Вирішуються питання про обрання затриманій запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення її від займаної посади.

Яке покарання загрожує інспекторці митної служби

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру державній інспекторці. Їй інкримінують одержання неправомірної вигоди, вчиненому повторно (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.