Брала хабарі за перетин кордону: колишня інспекторка митниці на Львівщині отримала 6 років тюрми

Інспекторку митного поста “Рава-Руська” Львівської митниці визнано винною у службовому підробленні та одержанні неправомірної вигоди, вчиненому повторно.

lviv_0123_7

Про це повідомили у Львівській обалсній прокуратурі, передає СТИК.

Наразі жінка звільнена з митниці.

Деталі справи

Прокурори у суді довели, що у січні засуджена одержала від громадянина хабар за забезпечення безперешкодного переміщення ним товару через митний кордон смугою руху “зелений коридор”. А також нескладання протоколу про порушення ним митних правил та внесення завідомо неправдивих відомостей з даного приводу до бази даних “Інспектор”.

Задокументовано неодноразове одержання жінкою неправомірної вигоди на загальну суму 8 тис. грн.

Як суд покарав інспекторку

Її засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області, за сприяння працівників відділу відомчої безпеки та контролю Львівської митниці. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.