1400 доларів США за повернення арештованого авто – прикарпатський полісмен постане перед судом за зловживання впливом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25 червня 2020 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділень Коломийського відділу поліції ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області. Він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

  скеровано до суду | Державне бюро розслідувань

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, пише СТИК з посиланням на СтопКор.

  Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець одержав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 1400 доларів США за вплив на службових осіб поліції, прокуратури та суду задля скасування ухвали про накладення арешту та повернення останньому автомобіля «Volkswagen».

  Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області, оперативний супровід – Управління СБУ в Івано-Франківській області.

  У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150