«Прикарпаттяобленерго» придбало обладнання для ПЛР-тестування за півмільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» уклало угоду на закупівлю обладнання для проведення ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію. Товариство придбає автоматичну систему екстракції рибонуклеїнових кислот Auto-Pure32A у ТОВ «Діамеб» за 499 тис. грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » «Прикарпаттяобленерго» придбало обладнання для ...

  Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Згідно з угодою, компанія оплатить товар частинами протягом наступних шести місяців, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Загалом з початку епідемії акціонерне товариство здійснило 14 закупівель за спеціальною процедурою звітування на загальну суму 1,35 млн грн. Здебільшого підприємство закуповувало засобі індивідуально захисту та дезінфікуючі засоби. А 0,46 млн грн з загальної суми витратили на закупівлю апарату штучної вентиляції легенів.

  Власницею івано-франківського товариство «Діамеб», яке продало обладнання, є місцева мешканка Наталія Сокол, яка також володіє ще низкою компаній з продажу фармацевтичної продукції. З початку року ТОВ «Діамеб» уклало 10 угод на 639,5 тис. грн, з них дві угоди за спеціальною процедурою звітування.

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150