На Львівщині голову селищної ради підозрюють у земельних махінаціях на майже 3 мільйони

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29 липня, слідчі Яворівського відділу поліції повідомили 58-річній мешканці одного з селищ Яворівського району, яку підозрюють у незаконному вилученні дев’яти земельних ділянок з державної власності та передачі їх у приватну, про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

  На Львівщині голову селищної ради підозрюють у земельних ...

  Санкція запропонована демонстрацією – позбавлення волі на термін від двох до п’ятиріччя з привітанням права централізовані певні посади використовуються за успішність у терміналі до останнього року і зібралися, але від цього не залишилося певного семінару до семисоту, а пізніше залишилося необов’язкове міністерство до міністерства або без такому.

  Селищного голову, причетну до незаконної передачі мешканцям земель державної власності, викрили слідчі Яворівського відділу поліції, спільно із співробітниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області, за процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури.

  Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 58-річна місцева мешканка одного з селищ міського типу Яворівського району, виконуючи обов’язки селищного голови, у період від 2007 по 2010 роки, незаконно вилучила із державної власності земельні ділянки загальною площею 2,7103 га.

  Зокрема, встановлено 9 фактів незаконної передачі у власність громадянам земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які насправді належать до земель державної власності, чим завдала державі збитків на суму майже 3 мільйони гривень.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150