Подарунок на півмільйона: дружина нардепа зі “Слуги народу” зробила йому презент за майже 500 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народному депутату від “Слуги народу” Олександру Скічко дружина Єлизавета Юрушева-Скічко зробила подарунок на майже 500 тисяч гривень.

  Подарунок на півмільйона: дружина нардепа зі

  Про відповідні зміни у майновому становищі свідчить декларація політика.

  Відповідно до документу, Скічко отримав від дружини “подарунок у негрошовій формі” вартістю подарунка склала 490 тисяч 272 гривні.

  Згідно з даними на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, подарунки вважаються доходом, незалежно від того, в якій формі вони отримуються: у формі грошових коштів чи в іншій (майно, пільги, послуги, нематеріальні активи). Це стосується також подарунків, які суб’єкт декларування отримує від члена сім’ї або навпаки.

  У разі оплати третьою особою, наприклад, витрат на відпочинок, лікування, освіту і т.д., це вважається подарунком у негрошовій формі, який повинен бути відображений у декларації із зазначенням вартості подарунка.

  Варто зазначити, що Єлизавета Юрушева – дочка українського мільярдера Леоніда Юрушева, який володіє ПАТ “Дніпровагонрембуд”, “Коростенським заводом МДФ”, “InterContinental Kiev”, “Fairmont Grand Hotel Kyiv”, “БФ Логістика”, “БФ Сервіс”, “БФ Склад”, “БФ Завод”, “БФ Енерго”, “БФ Експо”, “БФ Проєкт”, “Ф Термінал” і девелоперською компанією “Ярославів Вал”.

  У сферу бізнес-інтересів Юрушева входять комерційна нерухомість, деревообробка, машинобудування, будівництво і виробництво будівельних конструкцій. Після продажу у 2007 році банку “Форум” німецькому “Commerzbank”, він інвестував виручені кошти в будівництво готелів InterContinental та Fairmont, а також в створення Коростенського Заводу МДФ і логістичного центру в селищі Мартусівка Бориспільського району Київської області.

  З 2006 року, за версіями різних українських бізнес-видань, Юрушев почав фігурувати в рейтингах найбагатших людей України.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150