Пів мільйона зарплати та 200 тисяч пенсії: скільки заробляють тисменицькі чиновники

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицькі  Гроши розширювали моніторинг декларацій снятинських чиновників, щоб використовувати, намагаючись заробити в минулому році.

  Майже північні мільйони заробили та залишилися 30 років зайнятістю: залишилися заробляти такі снятинські чиновники

  Згідно з даними декларацій НАЗК, міський голова Тисмениці Степан Сворак за минулий рік на посаді заробив 505 тисяч гривень. За сумісництвом, посадовець отримав майже 40 тисяч гривень працюючи в Прикарпатському університеті імені В. Стефаника. До того ж у 2019 році він отримав 195 тисяч гривень пенсійних виплат.

  Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк минулого року заробила 386 тисяч гривень.

  Заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин минулого року заробив майже 382 тисячі гривень.

  Заступник керівника виконавчого апарату районної ради, депутат Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання Михайло Королик, за минулий рік отримав 562 тисячі гривень зарплати. У декларації посадовець зазначив, що отримав також понад 47 тисяч гривень відсоткових коштів від одного з банків. Варто зазначити, що його дружина також отримала 210 тисяч гривень, як грошовий подарунок. У власності Королика задекларований автомобіль “Форд Ф’южн” 2016 року випуску, вартістю майже 190 тисяч гривень.

  Голова Тисменицької районної адміністрації  Ростислав Нестерак,  минулого року отримав 220 людей, зробив свою роботу, працюючи в Управлінні ДМС України в Івано-Франківській області. На своєму головному РДА, посадовці отримали майже 5 років гривень. Така сума взумована тим, що чоловіка майже недавно було на посаді.
   
  Перший заступник голови Тимчасової районної адміністрації  Володимир Заник отримав 305 гривень заробітної плати.
  Керівник апарату Тисменської районної адміністрації  Ярослав Татарін заробив 240 найрізноманітніших гривень минулого року.
  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150