Посадовця Укртрансбезпеки затримали за вимагання хабарів у волинського перевізника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали за отримання 9000 доларів хабара посадовця Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки). Затриманий працював в одному з відділів департаменту моніторингу та інформаційно-аналітичного забезпечення Укртрансбезпеки і вимагав гроші в одного з волинських перевізників.

  Посадовця Укртрансбезпеки затримали за вимагання хабарів у волинського перевізника - ZAXID.NET

  «Посадовець зі спільниками вимагали та одержали від підприємця 9000 доларів США за безперешкодну видачу дозволів, книг Європейської Конференції Міністрів Транспорту на перевезення вантажів автомобільним транспортом та отримання ліцензій, а також за невисвітлення виявлених порушень в матеріалах перевірок», – повідомило ДБР у середу, 2 вересня.

  Правоохоронці повідомили, що першу частину хабара в сумі 500 доларів посадовець отримав 21 серпня, а другу частину в сумі 8500 доларів – 2 вересня, під час одержання якої його і затримали.

  «На даний час тривають санкціоновані обшуки в приміщенні Міністерства інфраструктури України, а саме, в департаменті моніторингу та інформаційно-аналітичного забезпечення Державної служби України з безпеки на транспорті (м. Київ) та за місцем проживання фігуранта, а також перевіряється причетність вищого керівництва до вчинення вказаного злочину», – повідомило ДБР.

  Підозрюваному інкримінують хабарництво у великих розмірах, що загрожує ув’язненням на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

   

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150