У Хмельницькому судитимуть екс-полковника за хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Військовослужбовець попався одразу на кількох хабарях загальною сумою в 120 тисяч гривень, інформує СТИК з посиланням на vsim.ua
  У Хмельницькому судитимуть екс-полковника за хабарі

  Начальник одного з відділів структурного підрозділу Міністерства оборони у місті Хмельницький попавчся на хабарях. Посадовець отримав 80 тисяч гривень від директора комерційної структури за перемогу у тендері на постачання природнього газу для об’єктів МОУ. Крім того, за “вирішення питання” ухилення від призову військовослужбовець отримав 40 тисяч гривень. За цю суму він обіцяв вплинути на військового комісара одного з райвійськкоматів.

  Затримали полковника у грудні 2019 року. Як повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України, 31 серпня слідчі завершили досудове розслідування.

  Вже колишньому керівникові відділу інкримінують вчинення злочинів, передбачених частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та частиною 2 статі 369-2 (зловживання впливом), а директорові товариства — за частиною 3 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150