За мільйон доларів: колишній коп намагався купити посаду голови Нацполіції Рівненщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двох мешканців Рівного затримали за розміром придбати місце керівника поліції Рівненської області. Повернутися до лав правоохоронців мріяв колишній підлеглий Авакова, який не пройшов переатестацію.

  Двоє чоловіків намагаються купити посаду голови поліції Рівненщини

  Про спробу підкупу посадовців Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції повідомили в  офісі генерального прокурору , передає СТІК .

  Хабар для сприяння отриманню кількості голосів поліції Рівненщини чоловіків оцінили в 1 мільйоні доларів.

  Як стверджують слідчі, розмір підкупу зловмисників озвучили в одному з кабінетів МВС.

  Що відомо про купівлю посади голови поліції в Рівненській області

  Підозрювані розраховували, що за чималу суму їм вдасться пройти конкурс на посаду та отримати рекомендації з Києва. Після озвученої пропозиції обох чоловіків затримали. Наразі триває досудове розслідування справи, відкритої за фактом спроби надання неправомірної вигоди службовій особі за попередньою змовою групою осіб.


  Зловмисники намагалися купити керівну посаду в поліції за 1 мільйон доларів / Фото пресслужби Офісу генпрокурора

  Якщо провину чоловіків визнають у суді, їх можуть оштрафувати на 8 тисяч 500 – 12 тисяч 750 гривень. Або ж призначити покарання у вигляді від 2 до 4 років обмеження волі чи посадити до тюрми на той самий строк.

  До суду може не дійти 

  Зважаючи на принаймні один з підозрюваних раніше працювали в правоохоронних органах, де діє негласний принцип кругової поруки, що працює цілком може злити. Подібні склади для забезпечення кількісного чинного поліцейського, яке закінчувалось його збільшенням, чимало.

   

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150