Освітяни Закарпаття скупилися дезінфекторами на 4,2 млн грн в батьків експосадовця Нацполіції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Освітні установи Закарпаття замовили дезінфекторів на 4,2 млн грн у батьків ексначальника відділу управління захисту економіки в Закарпатській області департаменту захисту економіки Національної поліції України Артура Мотущука. Про це повідомляє сайт «Голос Карпат».

  МОЗ визначає рекомендації для роботи шкіл у новому навчальному році – Сучасний журнал про безпеку – Надзвичайна ситуація +

  Сам Артур Мотущук звільнився з посади в березні цього року, а його батьки Ганна та Мирослав Мотущуки зареєструвалися як підприємці в один день – 24 січня цього року. Вони прописані в Снятинському районі Івано-Франківської області, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Наприкінці листопада Ганна Мотущук підписала свій найбільший договір – на 1,9 млн грн з Центром з обслуговування закладів освіти Виноградівського району. Освітяни придбали 3,9 тис. дезінфекторів на спиртовій основі по 152-543 грн за банку, їхня назва не вказана у специфікації.

  Водночас відділ освіти Рахівської районної державної адміністрації замовив дезінфекторів на 1,8 млн грн в підприємця Мирослава Мотущука. Ще одну угоду на 401 тис. грн з Мотущуком уклав сектор освіти Перечинської районної державної адміністрації на Закарпатті. Деталі про товар також не вказані в документах.

  Поточні замовлення – найбільші для Ганни та Мирослава Мотущуків протягом цього року. Окрім угоди на 1,9 млн грн, підприємиця також отримала дрібних замовлень на постачання шкільного приладдя на 530 тис. грн, а Мирослав Мотущук не підписав жодних інших договорів.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150