Підрядника, що будував басейн у Коломиї, посадили під домашній арешт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Прикарпатті суд обрав запобіжний захід керівнику підприємства, який заволодів 14 мільйонами гривень бюджетних коштів.

  Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, передає СТИК.

  «У ході досудового розслідування поліцейські Прикарпаття провели більше десятка експертиз, зібрали доказову базу, що підтверджує протиправну діяльність 61-річного чоловіка. 4 листопада поліцейські повідомили фігуранту про підозру, а 23 грудня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном до 3 лютого 2021 року», – йдеться у повідомленні.

  Слідчі продовжують наполегливо працювати, аби встановити й інших осіб, причетних до цього злочину і привласнення бюджетних коштів.

  Зазначимо, що на проведення будівництва басейну в місті Коломиі із державного бюджету було виділено понад 100 мільйонів гривень. Однак директор підрядної організації, яка зареєстрована у Києві, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс неправдиві відомості в акти виконаних робіт будівництва. Чоловік отримав на рахунки підприємства бюджетні кошти та розпорядився ними на власний розсуд.

  У ході досудового розслідування проведена будівельно-технічна експертиза, за висновками якої було встановлено, що до актів виконаних робіт включено роботи, які фактично не виконувалися взагалі або були виконані частково. Внаслідок незаконних дій 61-річний керівник підприємства заволодів бюджетними коштами в сумі понад 14 мільйонів гривень.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150