ВАКС продовжив обов’язки помічника нардепа Юрченка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжив до 28 лютого термін дії обов’язків неофіційного помічника народного депутата України Олександра Юрченка Івана Фіщенка, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

  Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП про продовження терміну дії процесуальних обов'язків підозрюваного.

  Таке рішення 29 грудня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

  Раніше ВАКС взяв під варту Юрченка з альтернативою 3 млн грн застави. Пізніше за нього внесли гроші і він вийшов під обов’язки. До цього суд заарештував і його неофіційного помічника Івана Фіщенка з альтернативою 1 млн грн застави. Ці гроші за нього внесли і він теж вийшов із СІЗО під обов’язки.

  У зв’язку з наближенням дати завершення дії обов’язків прокурор САП подав клопотання про продовження їхньої дії ще на два місяці. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив і продовжив такі обов’язки: прибувати за першим викликом; не відлучатися із міста Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваним Юрченком та здати на зберігання закордонні паспорти.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150