Відоме ім’я податківця, якого затримали у Львові на хабарі (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Посадовець налагодив злочинний механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єкта підприємницької діяльності за ненакладення арешту на рахунки та майно одного з підприємств на Львівщині та у подальшому нестворення штучних перешкод у його діяльності. 
  Новини Львова: У Львові на хабарі затримали офіцера з військового ВНЗ
  Відтак, впродовж року він мав отримати неправомірну вигоду на загальну суму понад 200 тис грн.

  Як повідомляє видання “Діло”, мова йде про заступника начальника Львівського відділу по роботі з податковим боргом Назара Гроцького 1986 р. н.

  Що відомо: закінчив Львівський університет МВС. Декларує дві квартири у Львові та будинок. Гроцький мав два виконавчих провадження. Перше було розпочато у жовтні 2018 року, стягувачем зазначено АТ «Перший Український міжнародний банк». Друге провадження розпочали у серпні 2020 року, цього разу стягувачем є ТОВ «Фінансова компанія «Атланд».

  Читайте також:   У МОЗ розробили Дорожню карту з впровадження вакцини від COVID-19

  Сім’я податківця зареєстрована у Львові. Його мати є ФОПом, займається оптовою торгівлею автомобільними запчастинами. У неї є два авто: легковик Мазда та мікроавтобус Фольцваген.

  Батько Назарія Гроцького є керівником та єдиним власником ПП «ЮНАР», що займається торгівлею продуктами харчування та напоями.

  Дружина Вероніка також працює у ДПС.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150