Венедіктова блокує вручення підозр у справі Приватбанку, намагаючись врятувати Коломойського від американського правосуддя

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Другий місяць генпрокурор України Ірина Венедіктова блокує вручення підозр у справі про виведення грошей з Приватбанку його колишніми власниками.

  Венедіктова другий місяць блокує вручення підозр у справі Приватбанку, намагаючись врятувати Коломойського від американського правосуддя

  Цього було достатньо, щоб юристи Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова перейшли в наступ і почали судитися зі США, звинувативши їх в експропріації інвестицій громадян України в американську комерційну нерухомість. Підстава позову – відсутність будь-яких пред’явлених звинувачень проти Коломойського і Боголюбова в Україні, інформує Цензор. НЕТ із посиланням на “Дзеркало тижня”.

  Майже дослівно: “Підставою всіх без винятку обвинувачень, пред`явлених у США, є можливі правопорушення, що відбулися в Україні, щодо українського банку, за вказівкою двох громадян України. Проте на сьогодні прокуратура України не пред`явила ні Коломойському, ні Боголюбову жодних обвинувачень у злочинах, а в Україні не порушено кримінальних справ проти Коломойського і Боголюбова”.

  Коломойський з Боголюбовим мають намір у Міжнародному центрі врегулювання спорів (ICSID) довести, що Штати порушили положення Договору між США та Україною про взаємний захист інвестицій. Вони обвинувачують США в порушенні норм міжнародного права та заподіянні шкоди інвесторам.

  Результат пошуку зображень за запитом Коломойський з Боголюбовим

  У документах, переданих юристами Коломойського в міжнародний арбітраж, є важливе посилання: по суті, вони обвинувачують Мін`юст США в тому, що він намагається підмінити собою систему правосуддя в Україні, де поки що “не пред`явлені обвинувачення в злочинах, в яких їх обвинувачують у Сполучених Штатах, і жодний український суд не визначив, що ці злочини взагалі мали місце”. І не посперечаєшся. Через чотири роки після націоналізації, попри десятки коробок із матеріалами справи в ГПУ, вона досі не наблизилася до бодай якогось логічного завершення.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150