На хабарі затримали новопризначеного голову Чернівецької РДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники правохоронних органів на хабарі затримали новопризначеного голову Чернівецької райдерадмінстрації Дмитра Козарійчука. Обшуки тривають у його службовому кабінеті. Сума хабара поки не відома.

  Про це пише  БукІнфо із посиланням на проінформоване джерело.
  Дмитра Козарійчук за освітою — юрист, свого часу працював помічником прокурора у прокуратурах Чернівецької та Львівської областей.

  Також працював заступником директора на підприємстві “Україна”, яке займається вирощуванням зернових культур, а також м’ясництвом.

  На парламентських виборах 2019 року був довіреною особою кандидата у нардепи від “Слуги народу” Валерія Божика. Балотувався до обласної ради від партії “Перемога Пальчевського”.

  Нагадаємо, Дмитра Козарійчука на цю посаду було призначено 26 лютого 2021 року розпорядженням Президента України №129/2021-рп за поданням голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука. До реорганізації районів Дмитро Козарійчук обімав посаду голови Заставнівської райдержадміністрації.

  5 березня 2021 у приміщенні ОДА апарату та чиновникам новостовеного Чернівецького району його особисто представляв Сергій Осачук (дивіться відео).

   

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150